O nas

Zioła to nasza pasja. Tradycja z nimi związana jest obecna w naszej rodzinie od wielu pokoleń. Już przed ponad 100 laty znaną gdyńską szeptunką była moja praprababka Rozalia. Jej losy opisałem w jednym z opowiadań rodzinnych (http://www.timetravelers.pl/przebudzenie-mocy/). Dziś przyszła kolej na nas. Swoją wiedzą i doświadczeniem pragniemy dzielić się z innymi. Nasze artykuły i opisy wędrówek zielarskich znajdziecie na blogu, założyliśmy dla Was także kanał na YouTube, gdzie publikować będziemy filmy o tematyce zielarsko-przyrodniczej. Prowadzimy warsztaty, wykłady oraz zajęcia terenowe.

Współpraca

Co? Gdzie? Kiedy?

Czym się zajmujemy

Działalność naszego centrum podzielić możemy na trzy główne kierunki:
Fitoterapia
Fitoterapia to nic innego jak leczenie za pomocą roślin oraz związków bezpośrednio z nich wyekstrahowanych. Podwaliny pod współczesną fitoterapię dało oczywiście ziołolecznictwo, także to ludowe. Dziś dzięki nowoczesnym badaniom możliwe jest pełniejsze wykorzystanie leczniczych właściwości ziół.
Wykłady/Warsztaty
Działalność edukacyjna z zakresu botaniki, zielarstwa i fitoterapii to jeden z trzech celów, jakie stawia przed sobą nasze centrum. Osoby oraz instytucje zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do KONTAKTU.
Zielarnia - sklep
Profesjonalna zielarnia z szerokim wyborem ziół i prawdopodobnie najniższymi cenami w Gdyni. Oferujemy także pomoc w wykonaniu odpowiednich preparatów zielarskich.

Najnowsze wpisy

Ziołolecznictwo ludowe, najnowsze doniesienia z zakresu biologii, medycyny i fitoterapii, a także relacje z konferencji, warsztatów, wykładów...
Wpisy

Nasza drużyna

Poznaj nas bliżej:
Joanna Konkel
Joanna Konkel

Zielarz/Logistyk

W sklepie fachowo doradzi Ci co faktycznie jest Ci potrzebne. Nie ma dla niej tematu, który nie byłby do zrealizowania. Czegokolwiek byś nie potrzebował, Asi z pewnością uda się to zdobyć.

Michał Konkel
Michał Konkel

Zielarz/Fitoterapeuta

Sprawuje opiekę fitoterapeutyczną nad naszymi pacjentami. Prowadzi wykłady i warsztaty. Jeśli masz problemy z wykonaniem jakiegoś ziołowego specyfiku, pomoże Ci w tym, lub wykona dla Ciebie.

Kontakt

Adres
Warszawska 64 81-309 Gdynia
Kontakt
E-mail: biuro@slowianskizielnik.pl Phone: 691 518 581, 793 073 677

Fitoterapia - wizyta

Wizyty

Wizyty

W celu umówienia terminu wizyty prosimy o kontakt:
tel: 793 073 677
mail: m.konkel@slowianskizielnik.pl