Warsztaty robienia naturalnych kosmetyków (EKO) już za nami. Serdecznie dziękuję wszystkim za przybycie, a Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie za organizację.
Podobne wpisy

Zaczynamy „Miejskie zioła” – z IKM
Wiedzieliście, że w Gdańsku można znaleźć mnóstwo rodzajów ziół? Doskonale wie o tym Michał Konkel prowadzący Słowiański zielnik, który…

spacer ciecholewy
Co zrobić z liści żywokostu? Która z rosnących w okolicy roślin działa uspokajająco? Jak przygotować owoce lipy i do których potraw je dodać? O tym i o wielu innych ziołowych i prozdrowotnych tematach była mowa podczas wczorajszego spaceru ziołowego z fitoterapeutą Michałem Konkelem w Ciecholewach.

Kociewska Akademia Szczęścia
Kochani, jest już plan spotkań Kociewskiej Akademii Szczęścia! Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! Udział w warsztatach jest bezpłatny!

Inauguracja spacerów ziołowych Owidz 2020
Wczoraj odbyła się inauguracja Owidzkich spacerów ziołowych. Pogoda i humory dopisywały. Serdecznie dziękuję wszystkim za przybycie. Następne spotkanie już…

II Festiwal Baby Jagi
II Festiwal Baby Jagi, czyli spacer, wykład i warsztaty w Owidzu

Zajęcia nad Bugiem
Tym razem kilka fotek z wczorajszych zajęć w okolicy Dudowizny nad Bugiem. Serdecznie dziękuję za zaproszenie
